INFO-LINIA +48 52 332 40 06

Zakład Usług Elektrycznych RemEL Sp. z o.o.

Elektromechanik/Mechanik

  • Świecie, kuj-pom
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • praca od zaraz
  • szukamy wielu kandydatów

wakaty: 2

  • Praca zmianowa: NIE, jedna zmiana
  • Tryb wypłaty: miesięczna
  • System wynagrodzeń: stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna +     delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca ocena stanu technicznego naprawianych i remontowanych maszyn elektrycznych,
  • przegląd i naprawa silników elektrycznych, pomp oraz wentylatorów,
  • prace związane z demontażem, montażem i naprawą maszyn u klienta,
  • konserwacja urządzeń elektrycznych

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie zawodowe kierunkowe,
  • masz doświadczenie w pracach warsztatowo – mechanicznych,
  • jesteś gotowy do pracy w nadgodzinach,
  • jesteś sumienny w wykonywaniu obowiązków,
  • umiesz pracować w zespole,
  • mile widziane uprawnienia SEP, do obsługi wózków widłowych, suwnic oraz prawo jazdy.

To oferujemy

  • stałą pracę w stabilnej firmie, która wciąż rozwija się na wielu płaszczyznach,
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie szkoleń), motywacyjny system premiowy,
  • stałość i terminowość wypłat wynagrodzeń,
  • możliwość zdobywania nowych uprawnień, a także dostęp do wiedzy eksperckiej,
  • PARTNERską atmosferę pracy,
  • program poleceń pracowniczych ( nagrody pieniężne za polecenie do pracy 1,5tyś zł),
  • nieoprocentowane pożyczki pracownicze,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na specjalnych preferencyjnych warunkach

Uzwajacz

REMEL

wakaty: 2

  • System wynagrodzeń: stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna  + nadgodziny

  • Czynności związane z remontem maszyn elektrycznych, w szczególności wymianą uzwojeń, naprawą uszkodzonych elementów uzwojeń, jak również oceną aktualnego stanu maszyny i określeniu zakresu wymaganych czynności naprawczych
  • Prowadzenie prac serwisowych, prowadzenie przeglądów okresowych urządzeń zgodnie z instrukcją i procedurami, usuwanie usterek i nieprawidłowości w funkcjonowaniu urządzeń

  • wiedza z zakresu elektrotechniki
  • mile widziane uprawnienia energetyczne do 1kV lub 6kV,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic oraz wózków widłowych,
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole,

W przypadku zainteresowania prosimy o kontatk:

Karolina Roszak-Białkowska
Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi
+48 661 607 113 | karolina.roszak@grupapartner.pl